Prelegentem pierwszego szkolenia był Piotr Pułkowski, Menedżer ds. Inwestycji w LENA LIGHTING S.A., który omówił temat: Oświetlenie obiektów produkcyjnych i magazynowych. W prezentacji poruszone zostały zagadnienia właściwego doboru oświetlenia dla przestrzeni produkcyjnych i magazynowych, w ujęciu teoretycznym i praktycznym - na przykładzie zrealizowanych inwestycji.

W najbliższych dniach czekają nas kolejne spotkania eksperckie w formacie online. We wtorek, 30 czerwca o godzinie 10:00 Jerzy Halkiewicz z UE Systems przedstawi temat Diagnostyka Ultradźwiękowa. W prezentacji naszego gościa zostaną omówione obszary zastosowań Technologii Ultradźwiękowej w detekcji wycieków sprężonego powietrza, badaniu stanu łożysk, inspekcji odwadniaczy pary oraz badaniu urządzeń elektrycznych pod kątem wyładowań niezupełnych. 
Rejestracja oraz sylwetka prelegenta: https://targikrakow.clickmeeting.pl/-zostanwruchu-spotkanie-2/register

3 lipca, także o godzinie 10:00 odbędzie się kolejny webinar, który poprowadzi Michał Cyran z firmy FANUC Polska. Tematem wystąpienia będzie Obsługa robota FANUC w trudnych czasach. W prezentacji pokazany zostanie scenariusz na obsługę robota z zasymulowanymi problemami. Rejestracja i sylwetka prelegenta: https://targikrakow.clickmeeting.pl/-zostanwruchu-spotkanie-3/register

Zasady udziału:

 Udział jest bezpłatny, wystarczy dołączyć do wydarzenia, rejestrując się pod wskazanym linkiem. 

 Zapisując się na webinar, otrzymasz przypomnienie o spotkaniu godzinę wcześniej.

​ Podczas wystąpień, zachęcamy do aktywnego udziału i zadawania pytań prelegentom. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć.

Do zobaczenia!