Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance

Opinie Wystawców

Tegoroczną edycję Targów SYMAS / MAINTENANCE oceniamy dosyć dobrze. Przyjeżdżaliśmy do Państwa w poprzednich latach i widzimy dużą, pozytywną zmianę. Nawiązaliśmy wiele kontaktów handlowych zarówno z klientami jak i wystawcami. Jestem przekonany, że za rok ponownie zawitamy do Krakowa.

Tegoroczną edycję Targów SYMAS/MAINTENANCE oceniamy dobrze. Cały czas przychodzą do nas klienci, są to nasi stali bywalcy, jak i nowe osoby. Mamy również bardzo dobrą lokalizację naszego stoiska. Ponadto, na targach jesteśmy nastawieni przede wszystkim na pozyskiwanie nowych klientów i pokazywanie naszych rozwiązań i tu jest to możliwe.

Przyjeżdżamy do Państwa na targi od początku. Jesteśmy po raz kolejny bardzo mile zaskoczeni organizacją. Frekwencja była bardzo dobra. Ponadto osoby, które uczestniczyły w Targach MAINTENANCE, były w większości osobami decyzyjnymi, co dla nas jest dużym ułatwieniem. Mam nadzieję, że przyniesie nam to wymierne korzyści i inwestycja, która została poczyniona w targi, zwróci się z nawiązką.

Wystawiamy się na Targach SYMAS/MAINTENANCE po raz pierwszy, ale jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni. Nasze stoisko było cały czas oblegane przez naszych stałych, jak i nowych klientów, co nas bardzo cieszy. W przyszłym roku z pewnością tu wrócimy i zdecydujemy się na większe stoisko.