SYMAS-MAINTENANCE 2022

SYMAS® / MAINTENANCE Virtual Talks 2.0
- wydarzenie online -

SYMAS® / MAINTENANCE Virtual Talks 2.0 to druga edycja konferencji online skierowanej do specjalistów z branży materiałów sypkich i masowych oraz działów utrzymania ruchu.

Przemysł 4.0, sztuczna inteligencja, industry internet of things, inteligentny monitoring w fabrykach, digitalizacja, ekologia przemysłowa, bezpieczeństwo i higiena pracy czy też bezpieczeństwo procesowe - to najważniejsze bloki tematyczne jakie zostaną poruszone podczas naszego spotkania w dniach 8-9 grudnia 2021 r.

VIRTUAL TALKS 2.0

E-KATALOG

 

 

Technologia, której można dotknąć

 

 

 

 

13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS® są spotkaniem, które w sposób kompleksowy przedstawia technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie tych technologii, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu.


13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE są natomiast jedyną imprezą targową w Polsce, mającą na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Targi MAINTENANCE odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, szczególnie z: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego.

 

Obie imprezy targowe odbywają się wspólnie od ponad dekady, z wymiernymi korzyściami zarówno dla wystawców jak i odwiedzających.

 

 

 

 

Dla Wystawców

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla Odwiedzających

 

 

 

 

Re-sponse
Odpowiedź na aktualne potrzeby gospodarki


Digitalizacja, e-commerce, automatyzacja, robotyka - to obecnie największe wyzwania dla przedsiębiorstw. Mamy na to odpowiedź - odpowiedź na najbardziej aktualne potrzeby firm w Polsce! Sprawdź dedykowane Packaging Innovations strefy!

 

 

 

STREFA SAFETY TRENDS

Ostatnie półtora roku zmieniło raz na zawsze podejście do bezpieczeństwa i higieny pracy, a dbałość o komfort pracowników w tym zakresie stała się jeszcze ważniejsza. SAFETY TRENDS  doskonale uzupełni ofertę targów branżowych.

 

 

 

>>> Poznaj ofertę

 

 

 

STREFA E-COMMERCE

Miniony rok dla wielu firm działających w różnych branżach upłynął pod znakiem gwałtownego rozwoju technologicznego oraz przenoszenia biznesu do Internetu.

E-COMMERCE będzie miejscem szkoleń i prezentacji nowych technologii podczas targów.

 

 

>>> Poznaj ofertę

 

 

 

STREFA AUTOMATYKI I ROBOTYKI

Roboty i systemy automatyki znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle ciężkim, ale i spożywczym, czy opakowaniowym. Stały rozwój technologiczny jest sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji.

 

 

>>> Poznaj ofertę

 

 

 

 

 

 

 

 

Strefy tematyczne

 

 

 

 

 

 

 

Spotkaj się z grupą branżowych odbiorców

 

 

 

 

* dane statystyczne 2019 r.


Utrzymaj się w ruchu!

 

 

 

 

Aktualności

 

 

 

 

 

Patronaty i współpraca