Maintenance 2019

Zapisz w kalendarzu datę 2-3 października 2019 r.

Zapraszamy do EXPO Kraków

10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - Maintenance to jedyne i najważniejsze wydarzenie targowe w Polsce skierowane do odbiorców z działów utrzymania ruchu i produkcji.  


Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe strefy tematyczne, a udział w niej umożliwia zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi na rynku pozwalającymi osiągnąć najwyższy stopień niezawodności w produkcji.


Wydarzenie co roku odwiedza szerokie grono profesjonalistów, którymi są przedstawiciele służb utrzymania ruchu, pracownicy działów produkcji, a także właściciele zakładów produkcyjnych ze wszystkich gałęzi przemysłu. Wyjątkowość spotkania to efekt formuły łączącej merytoryczną wiedzę niezależnych ekspertów z praktycznymi przykładami z rynku. Prócz poznania oferty wystawców z kraju i zagranicy, zwiedzający będą mieli możliwość udziału w licznych seminariach targowych, tematycznej konferencji „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu” oraz wymiany doświadczeń z ekspertami z branży. Dla wystawców będzie to natomiast doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz promocji oferowanych produktów i usług. Odbywające się jesienią targi to bowiem najlepszy okres do planowania przyszłorocznych inwestycji i strategii zakupowych na kolejny rok kalendarzowy.


Równolegle z Targami Maintenance odbędą się także 11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Transportu i Magazynowania Materiałów Sypkich - SyMas.


Jesień 2019 roku bez wątpienia odbędzie się pod hasłem innowacyjnego przemysłu. Zapraszamy na wydarzenie 2-3 października 2019r. do EXPO Kraków.

Zakres branżowy Targów
Profil Odwiedzających

Targi odwiedzają przedstawiciele wszystkich sektorów przemysłu, a w szczególności branż:


- spożywczej

- metalurgicznej / obróbki metali

- chemicznej i petrochemicznej

- motoryzacyjnej

- elektronicznej

- wydobywczej

- paliwowo-energetycznej

- przetwórstwa tworzyw sztucznych

- farmaceutycznej

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania:


Karol Miernikiewicz
Zastępca Komisarza Targów


miernikiewicz@targi.krakow.pl
tel.: +48 12 651 95 31
kom.: +48 507 044 183
fax:  +48 12 651 95 22