Opinie Wystawców

Mateusz Suchora, Gardner Denver Polska Sp. z o.o. 

 

Jesteśmy na Targach po raz pierwszy. Decyzja o wzięciu udziału w wydarzeniu była jak najbardziej słuszna. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów, spotkaliśmy również naszych dotychczasowych kontrahentów, a to jest bardzo ważne, aby m.in. poprzez rozmowy na Targach utrzymywać relacje z Klientami. Jest wielce prawdopodobne, że w przyszłym roku także weźmiemy udział w imprezie, która daje duże możliwości pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Jerzy Halkiewicz, UE Systems

 

Na Targach wystawiamy się po raz trzeci. Z udziału w imprezie jesteśmy zadowoleni, nasze stoisko odwiedziło wielu gości. Za wcześnie jest mówić o konkretnych zleceniach, ale po ilości i jakości odbytych rozmów wnioskuję, że osiągniemy zamierzony cel biznesowy. Już dziś planujemy udział w kolejnej edycji w 2017 roku.

Wojciech Kordas, Sternet Sp. z o.o

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tegorocznej edycji szczególnie ze względu na ilość odwiedzających. Przede wszystkim merytorycznych osób, które były zainteresowane ofertą firmy Sternet. To są nasze drugie Targi, w porównaniu do roku poprzedniego widzimy znaczny progres: jest więcej gości, ale też nastąpił wzrost jakości uczestników. Wstępnie zgłosiliśmy akces do kolejnej edycji.

Paweł Grzywalski, Groenveld Polska Sp. z o.o.


Na targach firma wystawia się po raz drugi, a jako zwiedzający – nie opuściłem do tej pory żadnej edycji. Dostrzegam rokroczny rozwój Targów, z udziału w imprezie jestem zadowolony. W stosunku do ubiegłorocznej edycji widać duży progres, zarówno w ilości i jakości wystawców jak i liczby zwiedzających. Tutaj nie ma przypadkowych gości a targi są odwiedzane przez specjalistów z branży.

Jarosław Wadecki, Solberg International s.r.o.


Z udziału w tegorocznej edycji, która odznaczała się dużą ilością zwiedzających, jesteśmy zadowoleni. Oferta naszej firmy cieszyła się sporym zainteresowaniem, to było wydarzenie bardzo dla nas owocne. Uczestnicy Targów to przede wszystkim fachowcy z konkretnymi potrzebami, znajdujący na Targach odpowiedź na nurtujące ich pytania.

Adam Potapenko, Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A.

 

W stosunku do roku ubiegłego w rozwoju Targów widać duży postęp, jest większa ilość zwiedzających. Targi się rozbudowały, a połączenie dwóch imprez w jedną odniosło sensowny skutek. W naszym przypadku nawiązaliśmy kilka zupełnie nowych kontaktów z Klientami, z którymi zamierzamy prowadzić dalszą współpracę. W tym roku w EXPO Kraków jesteśmy po raz czwarty, ale już dziś planujemy udział w przyszłorocznej edycji.